0%
100%
Nasze kompetencje

Aplikacje i technologie mobilne

React Native React Vue hybrydowe

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas

Co robimy?

Przygotowujemy aplikacje mobilne zarówno użytkowe jaki rozrywkowe. Aplikacje mobilne poszerzają możliwości naszych aplikacji internetowych np. zapewniając dodatkowy kanał do wprowadzania danych. Mogą stać się także niezależnym narzędziem do realizacji określonych zadań w firmie np. edukacja klientów czy pracowników, zbieranie danych, itp.

Z drugiej strony aplikacje mobilne stanowią doskonały element kampanii marketingowych czy budowania lojalności klienta. Mamy duże doświadczenie w wykorzystywaniu aplikacji i gier w ogólnopolskich akcjach promocyjnych dla różnych branż m.in. rozrywkowej, kulinarnej, farmaceutycznej. Wykonywane w ramach takich akcji gry mobilne i aplikacje mają za zadanie podnoszenie świadomości marki i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Technologie

Budujemy natywne aplikacje mobilne korzystając z frameworka React Native, umożliwiającego stworzenie wieloplatformowej aplikacji (Android, iOS) przy wykorzystaniu tego samego kodu, co pozwala na znaczną oszczędność czasu potrzebnego na tworzenie i rozwój aplikacji. Z tego samego frameworka korzystają najpopularniejsze aplikacje na świecie, jak Facebook czy Instagram. Możemy również zbudować hybrydową aplikację mobilną w oparciu o technologie Apache Cordova.

Stosowane przez nas technologie i rozwiązania
Przykłady

Zobacz przykłady projektów w tej kategorii:

Aplikacja hybrydowa

Aplikacja kulinarna dla ogólnopolskiej akcji promującej gęsinę

Aplikacja kulinarna wspierająca akcję promocyjną "Kujawsko-pomorska gęsina na św. Marcina". Rozbudowany katalog przepisów wraz z wyszukiwarką oraz podpowiedziami (co możesz zrobić z tego co masz w lodówce).

GRA mobile / przeglądarka

Gra dla najmłodszych

Gra "Wesoła gąska" dla SOS MUSIC wykorzystywana w akcji promocyjnej wśród najmłodszych (gra zręcznościowa - labirynt z gąską w roli głównej). Drugą z gier z serii z gąską była Kolorowanka, której uzupełnieniem były drukowane kolorowanki.

Aplikacja mobile (Android)

Aplikacja na targi do badania oczekiwań klientów

Aplikacja tabletowa do badania oczekiwań klientów. Do wykorzystania zarówno w formie przeglądarkowej, w wersji mobilnej (tablet) oraz w ramach e-kiosku na targach.

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas