0%
100%
Nasze kompetencje

Projekty graficzne do Internetu

Kampanie banerowe social media prezentacje multimedialne

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas

Co robimy?

Opracowujemy kompleksowe kampanie banerowe na podstawie dostarczanych przez domy mediowe specyfikacji. Realizujemy także pakiety reklam do wykorzystania w ekosystemie Google (Google Ads, Youtube) oraz Facebook ( w tym Instagram). Przygotowujemy także prezentacje multimedialne do wykorzystania w sprzedaży i promocji. Rozbudowane prezentacje z elementami interaktywnymi wykorzystujemy także do przygotowywania eKiosków oraz multimedialnych standów.  

Pracuj z pasjonatami dobrego designu!

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia twórców grafiki użytkowej (STGU). Stworzyliśmy własny font (krój pisma) - Valden, który jest chętnie wykorzystywany przez innych projektantów. Robiliśmy projekty dobre i złe i wiemy, jak unikać tych drugich. Wiemy też, że wszystko inne jest bez znaczenia, jeśli końcowy projekt nie jest najwyższej klasy. Dlatego staramy się wykorzystywać nasze kilkunastoletnie doświadczenie tak, aby dostarczać projekty najwyższej jakości.

Technologie
Przykłady

Zobacz przykłady projektów w tej kategorii:

banery

Kampanie dla Frosta

Przygotowaliśmy banery oraz reklamy HTML5 dla FROSTA do kampanii wprowadzającej nowe produkty na rynek. Współpraca z domami mediowymi przy produkcji reklam.

prezentacja multimedialna

Interaktywna mapa Gęsina

Dla akcji "Kujawsko-Pomorska Gęsina na św. Marcina" przygotowaliśmy zestaw prezentacji multimedialnych wykorzystywanych w Internecie oraz na innych nośnikach (telebimy, prezentacje na konferencjach).

Multimedialne eKioski

eKiosk dla muzeum w Łodzi

Zrealizowaliśmy projekty graficzne oraz pełne oprogramowanie eKiosków dla Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi. E-kioski były uzupełnieniem jednej z wystaw (dodatkowe informacje, konkursy, interakcje z widzami).

Facebook Landing Page

Avvio booking engine

Projekty graficzne oraz wdrożenie aplikacji Facebook dla irlandzkiego hotelowego booking engine. Aplikacje były przedłużeniem booking engine dla Facebook dla wybranych hoteli.

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas