0%
100%
Nasze kompetencje

Szybkość WWW

Optymalizacja - testy szybkości dla Google
PageSpeed Insights

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas

Co robimy?

W lipcu 2018 r. Google wprowadził nową aktualizację do swojego algorytmu, która sprawiła, że prędkość serwisu www jest czynnikiem krytycznym dla wszystkich.

Według badań przeprowadzonych przez Google w 2018 r. 53% użytkowników telefonów komórkowych opuszcza stronę, której załadowanie zajmuje więcej niż trzy sekundy. Na podstawie badań MachMetrics z 2018 roku, większość stron ma czas ładowania około 8-11 sekund. Wprowadzenie odpowiednich zmian w serwisie www daje przewagę konkurencyjną. Realizujemy kompleksowo projekty z zakresu optymalizacji serwisów www w tym w oparciu o narzędzie Google PageSpeed Insights.

Znamy się na analizie!

Akademickie podstawy statystyki, badań ilościowych i jakościowych były początkiem naszej przygody z analizą na potrzeby Internetu. Od tego czasu poszerzamy naszą wiedzę i uczymy się od najlepszych praktyków analizy, konwersji w Internecie i usługach mobilnych. Na bieżąco śledzimy nowinki z najbardziej rozwiniętych rynków - USA, Azja. Posiadamy certyfikaty Google - Google Analytics oraz Google Ads.

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas