0%
100%
Design / Kod / Analiza

Baza wiedzy

Trzy obszary wiedzy

Nasze działania, oferta, realizacja najłatwiej zdefiniować poprzez 3 obszary działania: design, kod, analiza. W każdym z 3 obszarów dajemy po 3 artykuły, które naszym zdaniem warto przeczytać, jeśli chcesz przygotować się do realizacji swojego pierwszego lub kolejnego projektu.  Przeczytanie artykułów z jednego obszaru nie zajmie więcej niż 1 godzina, a gwarantujemy, że będzie to bardzo dobrze zainwestowany czas. 

Chcesz więcej

W podanych tekstach znajdziesz wiele inspiracji. Jeśli masz pytania napisz do nas. Chętnie podeślemy dodatkowe źródła. Zapraszamy też do śledzenia naszych profili LinkedIn i gdzie staramy się na bieżąco podrzucać ciekawe informacje ze świata nowych technologii.

Jeśli wolisz porozmawiać zobacz propozycję bezpłatnych warsztatów

Zobacz
Wolisz porozmawiać?

Bezpłatne warsztaty

Mail icon

Przygotowaliśmy propozycję bezpłatnych warsztatów dla firm, które chcą z nami pracować. Warsztaty pomagają zdefiniować problemy, które ma firma w obszarze wykorzystania Internetu. W czasie kilkugodzinnego spotkania omawiamy problemy i przekazujemy informacje o najnowszych rozwiązaniach, trendach, które można w Twojej firmie wykorzystać. Zapraszamy do kontaktu z Karolem Kucharskim. Umówimy się na bezpłatne warsztaty, gdzie omówimy problemy i wyzwania przed jakimi stoi Twoja firma  lub Twój serwis www.